• ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ آلبوم «بلغ العلی» اضافه شد…

معرفی

مسوت یا مسعود کرتیس از همکاران ماهر زین می باشد. وی هم از برترین خوانندگان سبک موسیقی اسلامی جهان می باشد که آلبوم هایش را در دو نسخه موزیکال و بدون موسیقی منتشر می نماید. با توجه به اولویت نخست سایت مبنی بر ارسال آثار بدون موسیقی، ما نسخه بدون موسیقی اناشید ایشان را تقدیم تان خواهیم کرد. در ادامه خلاصه ای از زندگی و فعالیت های ایشان آمده است. (به نقل از ویکی پدیای فارسی)

بیوگرافی

مسعود کرتیس در ژانویه ۱۹۸۱ (میلادی) در اسکوپیه، پایتخت مقدونیه، در یک خانواده‌ای عالم و مذهبی در ناحیهٔ ترک‌نشین به دنیا آمد. او در سنین جوانی برای ادامه تحصیل به انگلیس رفت.او در سنین جوانی علاقهٔ وافری به موسیقی اسلامی از خود نشان داد.صدای زیبا، قوی و پرشور او خیلی زود مورد توجه قرار گرفت که باعث شد او عضو یکی از گروه‌های تواشیح در مقدونیه شود. در ضمن او به کشورهای متعددی از جمله ترکیه و کشورهای همسایه سفر کرده‌است. او مسلط به پنج زبان می‌باشد و این در اولین آلبومش به نمایش گذاشته شد. ترکی، عربی، انگلیسی، یونانی و فرانسه زبان‌هایی اند که کرتیس سعی می‌کند در خواندن آهنگ‌هایش از آن‌ها نیز استفاده کند. مسعود کرتیس علاوه بر صدای خوبش جوان بسیار بااستعدادی است. مسعود فارغ‌التحصیل از موسسهٔ علوم انسان‌شناسی Wales انگلیس، در رشتهٔ مطالعات شریعت است.

مهم‌ترین دلیل استقبال مردم از آلبوم مسعود کرتیس، نام سامی یوسف بود. سامی، آهنگ‌های این آلبوم را برای کرتیس ساخته و بدون تردید، نام او مهم‌ترین تبلیغ برای آلبوم این موزیسین تازه‌کار و جوان است. سامی همچنین در یکی از آهنگ‌های آلبوم به نام الله با مسعود کرتیس همخوانی کرده‌است.

آلبوم ها
  • آلبوم «بلغ العلی» دانلود بدون موسیقی ۱۱۵ مگابایت ۱۳ قطعه
  • آلبوم «تبَسَّم – لبخند بزن» دانلود بدون موسیقی ۶۵ مگابایت ۱۱ قطعه
  • آلبوم «صلوات» دانلود بدون موسیقی ۳۰ مگابایت ۸ قطعه
  • آلبوم «Beloved – محبوب» دانلود دارای موسیقی ۵۴ مگابایت ۱۰ قطعه
آثار تصویری
خب، امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه.
منتظرات نظرات تونم!